Відстань між обласними центрами Дніпро і Одеса до- рівнює 468 км. До обіду автівка подолала 0,35

цієї від- стані. Скільки ще кілометрів залишилося їй подолати? ДАМ 10 БАЛОВ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивакина Вера.

Ответ:

304,2

Пошаговое объяснение:

1) 468*0,35=163,8 (км) подолала автівка до обіду

2) 468-163,8=304,2 (км) залишилось подолати автівці