довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 6 см,а висота -4 см знайти ширину паралелепіпеда якшо

його об'єм дорівнює 120см ³​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Татьяна.

Ответ:

Об'єм паралелепіпеда можна знайти за формулою:

V = a * b * h,

де a, b, h - довжина, ширина та висота відповідно.

Ми знаємо, що об'єм паралелепіпеда дорівнює 120 см³:

120 = 6 * b * 4

Звідси можна знайти ширину b:

b = 120 / (6 * 4) = 5 см

Отже, ширина паралелепіпеда дорівнює 5 см.