1435. Швидкість товарного поїзда 52,4 км/год, а пасажир- ського 69,5 км/год. Визнач, віддаляються

чи збли- жуються ці поїзди і на скільки кілометрів за годи- ну, якщо вони вийшли одночасно: 1) з двох пунктів, відстань між якими 600 км, назу- стріч один одному; 2) з двох пунктів, відстань між якими 300 км, і па- сажирський наздоганяє товарний; 3) з одного пункту в протилежних напрямах; 4) з одного пункту в одному напрямку. Срочно! Пожалуйста!​

Ответы на вопрос

Отвечает Болдырев Кирилл.

Ответ:

Якщо поїзди їдуть назустріч один одному з двох пунктів, то відстань між ними зменшується зі швидкістю, яка дорівнює сумі швидкостей поїздів. Тому відстань між ними зменшуватиметься зі швидкістю 52,4 км/год + 69,5 км/год = 121,9 км/год. Отже, за годину відстань між поїздами зменшиться на 121,9 км.

Якщо пасажирський поїзд наздожене товарний, то швидкість пасажирського поїзда мусить бути більшою за швидкість товарного. Різниця швидкостей дорівнює 69,5 км/год - 52,4 км/год = 17,1 км/год. Отже, пасажирський поїзд догонить товарний зі швидкістю 17,1 км/год. Відстань між ними зменшуватиметься зі швидкістю 17,1 км/год. Отже, за годину відстань між поїздами зменшиться на 17,1 км.

Якщо поїзди рухаються з одного пункту в протилежних напрямах, то відстань між ними збільшується зі швидкістю, яка дорівнює сумі швидкостей поїздів. Тому відстань між ними збільшуватиметься зі швидкістю 52,4 км/год + 69,5 км/год = 121,9 км/год. Отже, за годину відстань між поїздами збільшиться на 121,9 км.

Якщо поїзди рухаються з одного пункту в одному напрямку, то відстань між ними збільшується зі швидкістю, яка дорівнює різниці швидкостей поїздів. Тому відстань між ними збільшуватиметься зі швидкістю

Пошаговое объяснение:

Отвечает Иванов Денис.

Пошаговое объяснение:

1) 52,4 + 69,5 = 121,9 (км/ч) - скорость сближения двух поездов

Поезда приближаются друг к другу за 1 час на 121,9 км

2) 69,5 - 52,4 = 17,1 (км) - скорость сближения при движении в догонку

Поезда приближаются друг к другу за 1 час на 17,1 км

3) 52,4 + 69,5 = 121,9 (км) - скорость удаления двух поездов

Поезда отдаляются друг от друга за 1 час на 121,9 км

4) 69,5 - 52,4 = 17,1 (км) - скорость удаления двух поездов

Поезда отдаляются за 1 час на 17,1 км