РОЗВ'ЯЗУЄМО ЗАДАЧІ НА ОДНОЧАСНИЙ РУХ ДВОХ ТІЛ У РІЗНИХ НАПРЯМКАХ 80 se Розв'яжи задачу двома

способами. Від залізничного вокзалу одночасно вирушили в протилеж- дія них напрямках два електропотяги. За 5 год відстань між ними становила 910 км. Швидкість руху одного з електропотягів - 87 км/год. Знайди швидкість руху іншого елеKTPOПOTЯГа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Егор.

Ответ:

1.910:5=182(км) за 1 годину

2.87:1=87(км) за 1 годину перший потяг проїхав

3.182-87=95(км) за 1 годину другий потяг

Пошаговое объяснение:

перевіримо- 95•5=475 далі 87•5=435

потім 435+475=910

ВІДПОВІДЬ: Швидкість другого потяга 95 км/год