Площадь основания цилиндра равен 2 см высота 12 Найдите площадь поверхности цилиндра​


Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Площадь основания цилиндра може бути знайдена шляхом використання формули для площі кола:

S = πr²

Оскільки радіус циліндра рівний половині діаметру, а діаметр циліндра є довжиною основи циліндра, то радіус дорівнює 1 см.

Тоді S = π(1²) = π кв.см

Щоб знайти площу поверхні циліндра, потрібно додати площу основи та площу згортки циліндра, що може бути знайдено за допомогою формули для площі прямокутної трапеції:

S = 2πrh + 2πr²

Оскільки висота циліндра дорівнює 12 см, а радіус - 1 см, то:

S = 2π(1)(12) + 2π(1²) = 24π + π = 25π кв.см.

Тому, площа поверхні циліндра дорівнює 25π кв.см.