2. Розв'яжи задачу. Тарасик купив 6 олівців, а Миколка 9 таких самих олівців. Миколка заплатив на

15 грн більше, ніж Тарасик. Скільки грошей заплатив кожен хлопчик? - можно прикладами​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмак Георгий.

Пошаговое объяснение:

1) 9 - 6 = 3 (карандаша) - больше купил Миколка

2) 15 : 3 = 5 (грн) - стоит 1 карандаш

3) 6 * 5 = 30 (грн) - заплатил Тарасик за 6 карандашей

4) 9 * 5 = 45 (грн) - заплатил Миколка за 9 карандашей