. У баку автомобіля було 40 л бензину. За перший день він витратив 20% усього бензину, за другий

125 % того, що витратив за перший. Скільки літрів бензину за- лишилося в баку? помогите плис дам30 б​

Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Дарья.
1. 40 : 100 = 0.4 — це 1% від 40 літрів
2. 0.4 * 20 = 8л — витратив за перший день
3. 8 : 100 = 0.08 — це 1% від 8 літрів
4. 0.08 * 125 = 10л — витратив за другий день
5. 10 + 8 = 18л — витратив за два дні
6. 30 - 18 = 12л — залишилося у баку
Отвечает Безусова Октябрина.

....,.................