. У баку автомобіля було 40 л бензину. За перший день він витратив 20% усього бензину, за другий

125 % того, що витратив за перший. Скільки літрів бензину за- лишилося в баку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Щеколдин Владик.

Ответ:

22 літри

Пошаговое объяснение:

1) 40л х 20%(0.20) = 8 (л) - за перший день
2) 8 х 125%(1.25) = 10 (л) - за другий день
3) 8 + 10 = 18 (л) - витратив за два дні
4) 40 - 18 = 22 (л) - залишилось