Знайди різницю 50 грн -23 7/10будь ласка допоможітьь​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивашко Аня.

Для знаходження різниці між двома числами, в даному випадку між 50 грн і 23 7/10 грн, спочатку потрібно перевести 23 7/10 грн в десятковий формат.

23 7/10 грн можна перетворити на десятковий формат, додавши 23 з 7/10:

23 + 7/10 = 23 + 0.7 = 23.7

Тепер, коли ми маємо обидва числа у десятковому форматі, можемо відняти одне від іншого:

50 грн - 23.7 грн = 26.3 грн

Отже, різниця між 50 грн і 23 7/10 грн дорівнює 26.3 грн.

Покрокове пояснення: