У баку автомобіля було 40 л бензину. За перший день він витратив 20% усього бензину, за другий

125%того, що витратив за перший . Скільки літрів бензину залишилося в баку?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Елена.

Відповідь:22 літра бензину залишилось в баці

Покрокове пояснення:40÷5=8 л. бензину витратили першого дня

8÷4=2 л. 25% втраченого першого дня

8+2=10 л. витрачено другого дня

10+8=18 л. витратили всього

40‐18=22 л.‐відповідь