Сума трьох чисел дорівнює 12.Знайдіть ці числа ,якщо перше і друге протилежні,а третє становить 2/9

від половини другого помогите пж(((((((

Ответы на вопрос

Отвечает Plastun Anastasiya.

Ответ:

x + y + z = 12 \\ x =  - y \\ z =  \frac{2}{9}  \frac{y}{2}  =  \frac{y}{9}

 - y + y  +  \frac{y}{9}  = 12 \\ y = 108 \\ x =  - 108 \\ z =  \frac{108}{9}  = 12