1.Довжина прямокутника 14 м ,а ширина у два рази менша за довжину. Периметр прямокутника

дорівнює:(с ришеням!) 2.Периметр квадрата 36 см . Площа квадрата дорівнює (с ришеням!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шейко Лера.

Ответ:1-42м,2-64см

Пошаговое объяснение:1.

1)14/2=7(м)-ширина

2)P=(14+7)*2=42(м)

2.

1)36/4=8(см)-одна сторона квадрата.

S=8*8=64(см)

пожалуйста