2.(1 бал) за 5 години автомобіль подолав 435 км. Знайди його середню швидкість автомобіля.​


Ответы на вопрос

Отвечает Холоша Станислав.

  Для розв'язання задачі необхідно використати формулу середньої швидкості:

середня швидкість = пройдена відстань / витрачений час

В даному випадку пройдена відстань - 435 км, а витрачений час - 5 годин. Підставляючи ці значення формулу, отримаємо:

середня швидкість = 435/5 = 87 км/год

Відповідь: середня швидкість автомобіля дорівнює 87 км/год.

Отвечает Брянская Алина.

Ответ:

V = S ÷ t .

Де : S - відстань , t - час , V - швидкість .

Пошаговое объяснение:

Підставляємо числа під формулу :

V = 435 ÷ 5 = 87(км/год) - середня швидкість автомобіля.

Відповідь : 87 км/год .

АБО (ще можна так):

Середня швидкость тіла Vcep — це фізична величина,

що дорівнює відношенню всього шляху l , який пройшло тіло,

до інтервалу часу t,

за який цей шлях пройдено .

Формула середньої швидкості :

Vcep = l/t .

Підставляємо значення :

Vcep = 435 / 5 = 87 (км/год) - середня швидкість автомобіля.

Відповідь : 87 км/год .