1. (1 бал) Знайти середнє арифметичне чисел 13 i 35. A) 48 Б)20 B) 24 Г) 13 2.(1 бал) за 5 години

автомобіль подолав 435 км. Знайди його середню швидкість автомобіля. А) 90 км/годБ) 440м/годВ)87км/годГ) 78ем/год3. (1 бал) Подай у тонах і запиши десятковим дробом 2348 кг. A) 2,348 т Б)23,48 т B)234,8т Г) 0,2348 т 4. (1 бал) Виконай дiлення 415, 8 : 21 та округли отриману частку до десятків. A) 17 Б) 20B)10 Г) 18 I 5. (1 бал) Знайди середнє арифметичне чисел 5, 6, 7, 8. 6. (3 бали) 6. Розв'яжи рiвняння. 1) 2,6 x 10,14 2) 5.3x+4,9x=1023)5,4:(x-1,6)=1,5Дам 15 б. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тажетдинов Динислам.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.В

2.В

3.А

4.Б

5. (5+6+7+8+6):5 = 6,4

6.5,3х+4,9х=102

10,2х=102

х=102/10,2

х=10

5,4:(х-1,6)=1,5

х-1,6=8,1

х=8,1+1,6

х=9,7