Розв'яжи рівняння 4x+3=-1+2(x+2)даю 50 балів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Валерия.

Ответ:

0

Пошаговое объяснение:

4х + 3 = -1 + 2(х + 2)

4х + 3 = -1 + 2х + 4

4х + 3 = 2х + 3

4х - 2х = 3 - 3

2х = 0

х = 0 : 2

х = 0

Отвечает Новгородов Руслан.

Відповідь:

Можно корону?

Розкриємо дужки та спростимо ліву та праву частину рівняння:

4x + 3 = -1 + 2x + 4

Згрупуємо подібні доданки:

4x - 2x = 4 - 3 - 1

2x = 0

x = 0

Отже, розв'язок рівняння 4x+3=-1+2(x+2) є x=0.

Покрокове пояснення: