2) 4,15x-0,13x=402 СРОЧНО ПЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Диденко Кирилл.

Відповідь:

Щоб вирішити рівняння 4,15x - 0,13x = 402, потрібно спочатку обчислити ліву частину:

4,15x - 0,13x = 4,02x

Отже, ми можемо переписати рівняння у вигляді:

4,02x = 402

Тепер, щоб знайти значення x, ми поділимо обидві частини на 4,02:

x = 402 / 4,02

x = 100,00

Отже, розв'язок рівняння 4,15x - 0,13x = 402 є x = 100,00.

Покрокове пояснення:

Отвечает Бродский Иосиф.

Відповідь:

100

Покрокове пояснення:

4,15x-0,13x=402

4,02x=402

x=402÷4,02

x=100