Лікарі рекомендують денну норму їжі розподілити на чоти ри прийоми: перший сніданок - 25%, другий

сніданок 15%, обід - 45%, вечеря -15%. Побудуй діаграму розподілу денної норма їжі. дам 100 баллов только помогите..

Ответы на вопрос

Отвечает Вялова Яна.

Пошаговое объяснение:

Круг = 360°

1% дневной нормы = х

1 завтрак = 25х°

2 завтрак = 15х°

Обед = 45х°

Ужин = 15х°

25х + 15х + 45х + 15х = 360

100х = 360

х = 360 : 100

х = 3,6

1 завтрак = (25х) = 25 * 3,6 = 90°

2 завтрак = (15х) = 15 * 3,6 = 54°

Обед = (45х) = 162°

Ужин = (15х) = 3,6 = 54°