Для того, щоб бути здоровою людиною, потрібно харчуватися чотири рази на день. На обід має

припадати 40% денної їжї, а сніданок і вечерю- по 25%. Який відсоток денної їжі має припадати на полуденок?

Ответы на вопрос

Отвечает Илюшенкова Рита.

Ответ:

10%

Пошаговое объяснение:

Весь  раціон 100%

Обід - 40 %

Сніданок - 25%

Вечеря - 25 %

Полуденок - ?

40 + 25 + 25 = 90% - це сніданок, обід і вечеря

100 - 90 = 10% - це полуденок

Отвечает Касимов Руслан.

Если 40% Обед. 25 вечеря та 25% сниданок То на полуденок 100% - (25+25+40)=10% (укр розкладки нема)