Пончик зїв на сніданок 13 бубликів.це на 19 бубликів менше,ніж він зїв на обід і полуденок разом

.скільки бубликів зїв Пончик на обід,якщо на полуденок він зїв 15 бубликів?

Ответы на вопрос

Отвечает Невидимова Лера.
Обід+полуденок=19+13; обід+15 = 31; обід=31-15=16