Розвяжить задачу Пончик з'їв на сніданок 13 бубликів.Це на 19 менше,ніж він з'їв на обід і

полуденок разом.Скільки бубликів з'їв Пончик на обід,якщо на полуденок він з'їв 15 бубликів?

Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.
13+19=32(б.) обід і полуденок
32-15=17(б.) обід