Середнє квадратичне відхилення похибки вимірювання курсу літака δ = 2°. Оцініть імовірність того,

що похибка при даному вимірюванні курсу літака буде більшою за 5°, якщо математичне сподівання похибки вимірювання дорівнює нулю.

Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Дима.

Ответ:

Отже, ймовірність того, що похибка при даному вимірюванні курсу літака буде більшою за 5° дорівнює 1 - 0.9938 = 0.0062 або 0.62%.

Пошаговое объяснение:

Якщо середнє квадратичне відхилення похибки вимірювання курсу літака δ = 2° і математичне сподівання похибки вимірювання дорівнює нулю, то ймовірність того, що похибка при даному вимірюванні курсу літака буде більшою за 5° можна обчислити за допомогою стандартного нормального розподілу.

Значення Z-оцінки для 5° можна обчислити як (5-0)/2 = 2.5. Використовуючи таблицю стандартного нормального розподілу або калькулятор ймовірностей, ми можемо знайти, що ймовірність того, що Z-оцінка буде меншою за 2.5 дорівнює приблизно 0.9938. Отже, ймовірність того, що похибка при даному вимірюванні курсу літака буде більшою за 5° дорівнює 1 - 0.9938 = 0.0062 або 0.62%.