Площа будинку становить 68 м². Кухня має площу 12 м2, що в 4 рази більше за площу коридора. Площа

Дитячої кімнати дорівнює сумі площ кухні й коридо- pa. Знайдіть площу решти кімнат будинку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сисак Мар'яна.

Відповідь:32 м2

Покрокове пояснення:1) 12 : 4 = 3 (м2) — площа коридора; 2) 12 + 3 = 15 (м2) — площа дитячої кімнати; 3) 68 – (15 + 15) = 68 – 30 = 38 (м2). Відповідь: площа решти кімнат 38 м2