Відрізок АВ довжиною 80 см поділили на частини, пропорційні числам 3, 4, 4, 5. Обчисли довжину всіх

цих відрізків. Яка відстань між серединами крайніх відрізків?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Ответ:

15см, 20см, 20см, 25см

Пошаговое объяснение:

3х+4х+4х+5х=80

16х=80

х=80:16

х=5

Отвечает Толчина Саша.

Пошаговое объяснение:

15 cм,20см,20см,25см

3х+4х+4х+5х=80

16х=80

х=80÷16

х=5