Знайдіть число,3/4 якого дорівнюють6.


Ответы на вопрос

Отвечает Чапала Вика.

Відповідь: число дорівнює 8

Пояснення:

Якщо 3/4 числа дорівнює 6, то число:
6 : 3 * 4 = 2 * 4 = 8

Отвечает Иванов Артём.

6-75%

х-100%

х=(6×100%):75%=6:0,75=8