ЗНАЙДИ ПЕРИМЕТР ТА ПЛОЩУ ПРЯМОКУТНИКА ЗІ СТОРОНАМИ 30СМ ТА 27СМ


Ответы на вопрос

Отвечает Гатин Ильгиз.

Щоб знайти периметр прямокутника, треба просто додати довжини всіх його сторін:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

Для даного прямокутника зі сторонами 30 см і 27 см, периметр буде:

Периметр = 2 * (30 + 27) = 2 * 57 = 114 см

Щоб знайти площу прямокутника, треба перемножити довжину і ширину:

Площа = довжина * ширина

Для даного прямокутника зі сторонами 30 см і 27 см, площа буде:

Площа = 30 * 27 = 810 см²

Таким чином, периметр прямокутника дорівнює 114 см, а площа - 810 см².

Отвечает Цибаняк Ярослав.

Ответ:

S=810 P=114

Пошаговое объяснение:

27×30=810 (30+27)×2=114