(2бали) На скільки сума чисел 13,58 i 8,53 бiльша за х різницю? Вiдповiдь округли до десятих,​


Ответы на вопрос

Отвечает Небукин Владимир.

Відповідь:

17,1

Покрокове пояснення:

Сума чисел:

13,58+8,53 = 22,11

Різниця чисел:

13,58-8,53 = 5,05

Сума більша на:

22,11-5,05 = 17,06

Окрулення до десятих:

17,06 = 17,1

Відповідь: 17,1