Одне з чисел на 31 більше від другого. Якщо суму цих чисел поділити на більше з цих чисел, то

неповна частка буде дорівнювати 1, а остача дорівнюватиме 14. Знайти ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Захар.

Пошаговое объяснение:

х + 31

"х + (х + 31)

(х + (х + 31)) / (х + 31) = 1 + 14/ (х + 31)

4 = 1 * (х + 31) + 14

14 = х + 31 + 14

14 - 14 = х + 31

0 = х + 31

х = -31

Менше число = х = -31

Більше число = х + 31 = -31 + 31 = 0

Таким чином, менше число дорівнює -31, а більше число дорівнює 0.