на яке найменше натуральне число треба помножити число 4, 25 щоб добуток був натуральним числом.

А)4. Б)8. В)100. Г)1000 !!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Джейдан Эдэм.

Ответ:

а)4

4.25= 425/100=17/4  якщо помножити на 4 буде 17                                                                                           (/- значок дробу)