Щоб придбати а зошитів по ціні 6 гривень за кожен, учневі не вистачає 9 грн. Скласти формулу для

обчислення кількості грошей х, яку має учень і знайти значеннях, якщо a = 15 СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Погорелов Луиз.

Відповідь:

81 грн має учень

Покрокове пояснення:

а•6-9=х, якщо а=15

то, 15•6-9=

90-9=х

81=Х