Щоб придбати 4 ручки за ціною m грн. за кожну, учневі не вистачає 2 грн. Склади формулу для

обчислення кількості грошей х, що має учень, та знайди значення х, якщо m = 5. СРОЧНО прошу вас!!

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Дарья.

х = 4 · m - 2

х - количество имеющихся денег

4 · m - стоимость четырёх ручек

2 грн. - недостающая сумма

если m = 5

х = 4 · 5 - 2 = 20 - 2 = 18 грн. - столько денег было у ученика.

Ответ: 18 грн.