мотоцикліст рухався 3 години зі швидкістю 50 км а наступні дві години зі швидкістю 54 км знайди

середню швидкість мотоцикліста

Ответы на вопрос

Отвечает Детушева Марина.

Відповідь:

1)3+2=5(год) - весь час

2)50*3=150(Км)

3) 54*3=162(Км)

4)150+162=312(Км)

5)312:5=62,4(Км/год) - середня швидкість