Автомобіль дві години рухався зі швидкістю 65 км/год, наступні три години — зі швидкістю 72 км/

год і ще три години — зі швидкістю 75 км/год. Знайди середню швидкість, з якою рухався автомобіль. Відповідь округли до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Туркуев Амангул.

Ответ:

71.4 км/год

Пошаговое объяснение:

Усього автомобіль рухався 8 годин (2+3+3=8(год))

І за цей час пройшов відстань: 65*2+72*3+75*3=571 (км)

Середня швидкість вираховується з загальної відстані та загального часу: 571/8≈71.375, що округлено: 71.4