Пальто коштувало 2200 грн. Спочатку його ціну знищила на 20%, а потім нову ціну підвищили на 30%.

Якою стала нова ціну пальта після цих змін . Помогите пожалуйста решить

Ответы на вопрос

Отвечает Адик Дмитрий.

Ответ:

2340 грн

Пошаговое объяснение:

20% = 20 : 100 = 0,2

30% = 30 : 100 = 0,3

1) 2200 - 0,2 * 2200 = 2200 - 440 = 1800 (грн) - стало стоить пальто после 20% скидки

2) 1800 + 0,3 * 1800 = 1800 + 540 = 2340 (грн) - новая цена пальто