Знайдіть число, якщо значення виразу становить 40% від нього. 1, 8 * 2/9 + 1, 8; 2/9 Помогите

пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Невская Алина.

Відповідь:

Число, яке становить 40% від нього, дорівнює 0.

Пояснення:

Щоб знайти число, яке становить 40% від нього, ми можемо використати наступну рівність:

0.4 * x = x,

де x - шукане число.

Розв'язавши це рівняння, отримаємо:

0.4 * x = x,

0.4x - x = 0,

-0.6x = 0,

x = 0 / -0.6,

x = 0.

Отже, число, яке становить 40% від нього, дорівнює 0.