1.3 міста у різних напрямах виїхали авто і велосипедист із швидкостями 73 км/год , 28 км/год. Якою

буде відстань між ними через 2 години? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Буравова Саша.

Розв'язання:

1) 73*2=146 (км) - за 2 години проїде авто

2) 28*2=56 (км) - за 2 години проїде велосипедист

3) 146+56=202 (км) - відстань між авто та велосипедистом через 2 години

Відповідь: 202 км.