Одна сторона прямокутника = 45 см ,а інша в 9 разів менша від неї . Обчислити периметр і площу

прямокутника .​

Ответы на вопрос

Отвечает Шапилова Полина.

Ответ:

45:9=5 см - інша сторона прямокутника

(45+5)*2=100 см - периметр прямокутника

45*5=225 см² - площа прямокутника

Отвечает Тупицына Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45:9=5 см - інша сторона прямокутника

(45+5)*2=100 см - периметр прямокутника

45*5=225 см? - площа прямокутника