За 8 кілограм яблук заплатили 259,2 грн, скільки заплатять за 12 кг таких яблук


Ответы на вопрос

Отвечает Дильмухаметов Тимур.

Відповідь:

Давайте спочатку визначимо ціну одного кілограма яблук. Для цього розділимо вартість на кількість кілограмів:

259,2 грн / 8 кг = 32,4 грн/кг

Отже, ціна одного кілограма яблук становить 32,4 грн.

Тепер, щоб визначити вартість 12 кг яблук, ми множимо ціну одного кілограма на кількість кілограмів:

32,4 грн/кг * 12 кг = 388,8 грн

Отже, за 12 кг таких яблук заплатять 388,8 грн.

Покрокове пояснення:

Отвечает Чернова Настя.

Ответ:

388.8 грн

Пошаговое объяснение:

1) 259,2/8 = 32,4 (кг) - за один кг яблук

2) 32,4 * 12 = 388.8 (грн) - за 12 кг яблук.

Відповідь - за 12 кг яблук заплатили 388,8 грн