Зробіть рівняння і Перевірки. 1) 5,2-х=1,6 2)х:2,6=1,5 3)7,5х-2,6х=18,62


Ответы на вопрос

Отвечает Саидов Идрис.

Відповідь:

1) x = 3.6

2) x = 3.9

3) x = 3.8

Покрокове пояснення:

1) (26/5)-x = (8/5)

26/5-x = (8/5)

26/5-x = 8/5

x = -18/5 / (-1)

перевірка:

5,2-3,6=1,6

2) x/(13/5) = (3/2)
x/13/5 = (3/2)
x/13/5 = 3/2
x = 3/2 / (5/13)

перевірка:

3,9:2,6=1,5

3) (15/2)*x-(13/5)*x = (931/50)

15/2x-13/5x = (931/50)

15/2x-13/5x = 931/50

49*x/10 = 931/50

x = 931/50 / (49/10)

перевірка:

7,5×3,8-2,6×3,8=18,62

Отвечает Куткович Илья.

Ответ: 5,2-x=1,6
x:2,6=1,5
7,5x-2,6x=18,62

Пошаговое объяснение:
5.2 - x = 1.6.

Щоб знайти x, ми можемо виокремити змінну з однієї сторони рівняння, віднявши 1.6 з обох сторін:

5.2 - 1.6 - x = 0

Спрощуючи, отримаємо

3.6 - x = 0

Тоді ми можемо виокремити x, віднявши 3.6 з обох частин рівняння:

x = 3.6

Щоб перевірити нашу відповідь, ми можемо підставити 3.6 замість x у вихідне рівняння:

5.2 - 3.6 = 1.6

1.6 = 1.6

Це підтверджує, що x = 3.6 є правильним.

x / 2.6 = 1.5

Щоб знайти x, ми можемо помножити обидві частини на 2.6:

x = 2.6 * 1.5

x = 3.9

Щоб перевірити нашу відповідь, ми можемо підставити 3,9 замість x у вихідне рівняння:

3.9 / 2.6 = 1.5

1.5 = 1.5

Це підтверджує, що x = 3,9 є правильним.

7.5x - 2.6x = 18.6

Щоб знайти x, ми можемо об'єднати подібні члени в лівій частині рівняння:

4.9x = 18.6

Потім ми можемо відокремити x, поділивши обидві частини на 4.9:

x = 18.6 / 4.9

x = 3.8

Щоб перевірити нашу відповідь, ми можемо підставити 3,8 замість x у вихідне рівняння:

7.5(3.8) - 2.6(3.8) = 18.6

28.5 - 9.88 = 18.6

18,62 = 18,6 (з точністю до сотих)

Це підтверджує, що x = 3.8 є правильним.