басейн наповнюють насосом за 12 год щоб спустити басейн потрібно 20 год. за скільки часу

наповнеться басейн якщо підключити насос і забули закрити клапан на злив

Ответы на вопрос

Отвечает Трохименко Діма.

Відповідь:30 годин

Покрокове пояснення:

За 1 годину наповнюється: 1/12 басейну; За 1 годину спускається: 1/20 басейну.При одночасному наповненні і спуску за 1 годину басейн заповнюється на: 1/12 - 1/20 = 5/60 - 3/60 = 2/60 = 1/30 басейну. Весь басейн становить: 1Басейн заповниться за:1 : 1/30 = 1 •30/1 = 30 (годин).