1. Виконайте дії: а) 3,7 + (-8,5); 6) -9,4+13,3; B) - 2 5 + 9 9 16 r) -4,8 + 4,8. 2. Знайдіть

значення виразу: -68+83+ (-17) + (-51) + 23. 3. До суми чисел -25 і 47 додати число -95. 4. Спростити вираз: а) -27 + c + (-39); 6) x + (-2,5) + 2,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Дауренов Арнур.

Ответ:

1.

а) 3,7 + (-8,5) = -4,8

б) -9,4 + 13,3 = 3,9

в) -2/5 + 9/16 = (-32+45)/80 = 13/80

р) -4,8 + 4,8 = 0

2. -68 + 83 + (-17) + (-51) + 23 = -30

3. (-25 + 47) + (-95) = 22 - 95 = -73

4.

а) -27 + c + (-39) = -66 + c

б) x + (-2,5) + 2,5 = x