Виділити цілу і дробову частину з неправильного дробу 24 6 E39 7


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Илья.

Доброго ранку!

\frac{24}{6} = 4

\frac{39}{7} = 5\frac{4}{7}