Виділити цілу і дробову частину з неправильного дробу: 7/2;19/3;28/7;137/10


Ответы на вопрос

Отвечает Zaharova Vladlena.

Ответ:

7/2 = 3 1/2 ; 19/3 = 6 1/3 ; 28/7 = 4 ;

137/10 = 13 7/10