периметр трикутника дорівнює 14 1/5см одна сторона дорівнює 4 2/5що на 1 3/5меньше за другу сторону

яка довжина третьої сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

3 4/5 см

Пошаговое объяснение:

1) 4 2/5 + 1 3/5 = 5 5/5 = 6 (см) - 2 сторона ∆

3) 14 1/5 - (4 2/5 + 6) = 14 1/5 - 10 2/5 = 13 6/5 - 10 2/5 = 3 4/5 (см) - 3 сторона ∆