У 2 кошиках разом 34 яблука, причому у першому кошику на 6 яблук менше х Сельки яблук у кожному

кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Александр.

Покрокове пояснення:

Позначимо кількість яблук у другому кошику за x тоді в першому буде x - 6. Складемо рівняння:

x + x - 6 = 34
2x - 6 = 34
2x = 34 + 6
2x = 40
x = 40 : 2
x = 20

Отже, у другому кошику 20 яблук
В першому кошику 20 - 6 яблук, тобто 14

Відповідь:

У першому кошику 14 яблук, у другому кошику 20 яблук