.Ширина прямокутного паралілепіпеда 28 см,щоскладає 4\7 від довжини,ависота 45% від довжини

Знайдіть площу поверхні паралілепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Маликов Ян.

Ответ:

1529,6 см²

Пошаговое объяснение:

Довжина- 28/7*4=16(см)

Висота- 16/100*45=7,2 (cм)

Площа від ширини та висоти: 28*7,2=201.6 (см²)

Площа від ширини та довжини: 28*16=448 (см²)

Площа від висоти та довжини: 7,2*16= 115.2 (см²)

Площа поверхні: (201.6+448+115.2)*2= 1529,6 (см²)