квадрат зі стороною 1,5 см має таку саму площу, як і прямокутник одна зі сторін 0,5 см. сторону

прямокутника Знайдіть іншу сторону прямокутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Винской Алексей.

Відповідь:

Площа квадрата зі стороною 1,5 см дорівнює 1,5 см * 1,5 см = 2,25 кв. см.

Знаємо, що площа прямокутника дорівнює площі квадрата. Тому, площа прямокутника з однією стороною 0,5 см також дорівнює 2,25 кв. см.

Щоб знайти іншу сторону прямокутника, потрібно поділити площу на довжину відомої сторони:

2,25 кв. см / 0,5 см = 4,5 см

Таким чином, інша сторона прямокутника дорівнює 4,5 см.

Покрокове пояснення:

Отвечает Жаксылык Арнур.

Ответ:

4,5 см

Пошаговое объяснение:

1) 1,5 * 1,5 = 2,25 (см²) - площадь квадрата

S квадрата = S прямоугольника

2) 2,25 : 0,5 = 4,5 (см) - вторая сторона прямоугольника