Число 9,4 – середнє арифметичне чисел 5,5 і b . Знайти число b .


Ответы на вопрос

Отвечает Белаев Никита.

Ответ: 13,3

Пошаговое объяснение: Середнє арифметичне кількох чисел - це сума цих чисел, поділена на їхню кількість. Чисел 2, отже, 9,4 - це сума чисел 5,5 і b, поділена на 2. 9,4*2=18,8. 18,8 - це сума чисел 5,5 і  b. 18,8-5,5=13,3, це і є число b.

Отвечает Llorens Natasha.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Складемо рівняння за формулою середнього арифметичного числа:

(а+b)/2:

а=5,5,тоді:

Маємо рівняння:

(5,5+b)/2=9,4

5,5+b=9,4*2

5,5+b=18,8

b=18,8-5,5

b=13,3

Відповідь: b=13,3.