1985. Периметр прямокутника дорівнює 20,8 м, його довжина більша від ширини на 1,2 м. Чому дорівнює

його площа? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурханов Кузьма.

( х+х+1,2)*2=20,8

4х+2,4=20,8

4х=20,8-2,4

4х=18,6

х=4,6

 

Надіюсь я допоміг, якщо не важко, то можна в "Найкраще"?:3