яке розвʼязання задачі є правильним? для огорожі спортивного майданчика прямокутної форми

використали 54 см металевої сітки. Довжина майданчика 9. Яка ширина майданчика

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

9+9=18 (м)- пішло сітки на дві довжини

54-18=36 (м)- пішло сітки на дві ширини

36÷2=18 (м)- одна ширина майданчика