Ділянку площею 252м2 під будівництво спортивного майданчика огородили парканом. Знадобилося 64м

паркану. Знайти розміри спортивного майданчика, якщо він прямокутної форми. Відповідь записати без одиниць вимірювання через кому, без пробілу, в порядку. зростання. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Архиреева Наташа.

ширина: 95
висота: 31

x-y=64
x2+y2=252 - це все ділимо на два, тоді виходить:

x-y=64
x+y=126
якщо вирішувати методом підстановки:
x+126-y
126-y-y+64
126-2y+64
-2y=64-126
-2y=-62 - це все ділимо на -2
y=31
x=126-31
x=95
x - це ширина
y - це висота